Structura Organizatorica

Biroul Executiv al CMDB :

2.Prof.dr. Ecaterina Ionescu – vicepreşedinte
3.Prof.dr. Alexandru Bucur – vicepreşedinte
4.Dr.Silviu Mirel Piţuru – secretar
5.Dr.Cristian Funieru – trezorier

 

Consiliul Judetean al CMD Bucureşti

NUME PRENUME
ACON PETRU
ANGHEL CĂTĂLIN MARIUS
BĂLUŢĂ ANDREEA MIHAELA
BĂLUŢĂ SERGIU ANDREI
BODNAR CRISTINA
BODNAR DANA CRISTINA
BRAŞOVEANU OLGA CRISTINA
BRATU IRINA CRISTINA
BREZOESCU ALEXANDRU DUMITRU
BUCUR ALEXANDRU
BURLIBAŞA MIHAI
CĂPÂLNA GABRIELA MARIANA
CARANOVIC MARIA DANIELA
CORIU OANA ANTINA
CRISTIAN LAURA
DRAFTA SERGIU
DUMITRIU ANCA SILVIA
FLORIAN DINU ANDREI
FUNIERU CRISTIAN
GHEORGHE CARMEN LARISA
GLIGA ALEXANDRU
GORDICIUC OANA CRISTINA
IMRE MARINA
IONAŞCU ANA MARIA
IONESCU ECATERINA
KOKKINIS LIANA
LUCA RODICA
MALIŢA CINEL
MANU ROXANA
MARINA OCTAVIAN
MILICESCU ŞTEFAN
MIVOVANU EMIL RĂZVAN
PANTEA MIHAELA
PĂRLĂTESCU IOANINA MIHAELA
PENȚA VIRGIL ALEXANDER
PETRE ALEXANDRU EUGEN
PETRICEL DIANA MIHAELA
PIŢURU SILVIU MIREL
RĂESCU MIHAELA
ROŞU ANDREEA OANA
SMARANDACHE ANDREEA MARIA
STANCIU CRISTINA
SUCIU IOANA
TĂNASE MIHAELA
ŢANDĂRĂ ADRIAN TEODOR
ULMAN COSMIN GEORGE MIHAI
VLĂDAN GEORGE CRISTIAN
ZMĂRĂNDACHE DIANA DANIELA DACIANA
MEMBRI SUPLEANTI
DIRINA ALICE MIHAELA GENOVEVA
LĂZĂRESCU FLORIN DAN CEZAR
MIHAI GEORGE IULIAN
MILICESCU VIORICA MARIA
PARASCHIVESCU RAUL
RĂDUŢĂ CĂTĂLIN DANIEL
RAICIU LETIŢIA CRISTINA
ŞTEFAN CRISTIAN
TOBĂ DANIELA CĂTĂLINA

 

Reprezentanti Adunare Generala

1 ACON PETRU
2 ANGHEL CĂTĂLIN MARIUS
3 BĂLUŢĂ ANDREEA MIHAELA
4 BĂLUŢĂ SERGIU ANDREI
5 BODNAR CRISTINA
6 BODNAR DANA CRISTINA
7 BRAŞOVEANU OLGA CRISTINA
8 BRATU IRINA CRISTINA
9 BREZOESCU ALEXANDRU DUMITRU
10 BUCUR ALEXANDRU
11 BURLIBAŞA MIHAI
12 CĂPÂLNA GABRIELA MARIANA
13 CARANOVIC MARIA DANIELA
14 CORIU OANA ANTINA
15 CRISTIAN LAURA
16 DRAFTA SERGIU
17 DUMITRIU ANCA SILVIA
18 FLORIAN DINU ANDREI
19 FUNIERU CRISTIAN
20 GHEORGHE CARMEN LARISA
21 GLIGA ALEXANDRU
22 GORDICIUC OANA CRISTINA
23 IMRE MARINA
24 IONAŞCU ANA MARIA
25 IONESCU ECATERINA
26 KOKKINIS LIANA
27 LĂZĂRESCU FLORIN DAN CEZAR
28 LUCA RODICA
29 MALIŢA CINEL
30 MANU ROXANA
31 MARINA OCTAVIAN
32 MIHAI GEORGE IULIAN
33 MILICESCU ŞTEFAN
34 MIVOVANU EMIL RĂZVAN
35 PANTEA MIHAELA
36 PARASCHIVESCU RAUL
37 PĂRLĂTESCU IOANINA MIHAELA
38 PENȚA VIRGIL ALEXANDER
39 PETRE ALEXANDRU EUGEN
40 PIŢURU SILVIU MIREL
41 RĂDUŢĂ CĂTĂLIN DANIEL
42 RĂESCU MIHAELA
43 RAICIU LETIŢIA CRISTINA
44 ROŞU ANDREEA OANA
45 SMARANDACHE ANDREEA MARIA
46 STANCIU CRISTINA
47 SUCIU IOANA
48 TĂNASE MIHAELA
49 ŢANDĂRĂ ADRIAN TEODOR
50 TOBĂ DANIELA CĂTĂLINA
51 ULMAN COSMIN GEORGE MIHAI
52 VLĂDAN GEORGE CRISTIAN
53 ZMĂRĂNDACHE DIANA DANIELA DACIANA

 

COMISII

  1. Comisia de Imagine –Relaţii Interne şi Internaţionale-
  •  Departamentul Imagine şi Relaţii Interne şi Internaţionale
  •  Departamentul EMC
  •  Departamentul Etică şi Deontologie Medicală
  1. Comisia Profesional Ştiinţifică – Învăţământ –
  1. Comisia de Legislaţie şi Asigurări de Sănătate
  • Departamentul Legislaţie
  • Departamentul Asigurări Sănătate
  1. Comisia Studii şi Strategii de Dezvoltare –Avizări –Acreditări
  • Departamentul Studii şi Strategii de Dezvoltare
  • Departamentul Avizări –Acreditări
  1. Comisia pentru Secretariat-
  1. Comisia pentru Probleme Socio-Economice ,Financiar Contabile , Adiministrativ-
  1. Comisia de Disciplină –